FANDOMObraz • Wiersz • dag0n
Obraz
Wiersz
dag0n


    Popatrz jaki piękny obraz, tyle w nim myśli i uczuć. Podchodząc do niego, myślisz sobie, że został namalowany przez ciebie i dla ciebie. Lecz on tylko uwodzi twoje oczy i pokazuje przed tobą najpiękniejsze oblicze, oblicze które chcesz ujrzeć, oblicze fałszywe, oblicze pełne kłamstwa i nieprawości. To Dwie Twarze to czynią. Pierwsza z nich to piękne malarstwo, druga to puste płótno pozostawione w cieniu twoich myśli. To oślepiające światło, bijące z serca obrazu, tak działa... tak zaślepia ciebie. Obraz ten, do każdej osoby tak samo uśmiecha się w porzuconych daleko uczuciach. "Zaufaj, porozmawiaj, zwierz się mi" - to tylko iluzja oglądana prze pryzmat szklanego oka. Ta iluzja niesie za sobą puste słowa krańców twego człowieczego serca. Lecz teraz zakreślę własny obraz Pentagramem Końca w poświacie twych myśli oraz pustego zapomnienia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki